Deweloperzy Informacje

Cenniki 350 deweloperów w jednym miejscu

artykuly-tytuly_2-15
17 078 nowych mieszkań ma dziś w swojej ofercie Home Broker, największy pośrednik w sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego w Polsce. Firma współpracuje z 350 deweloperami w 25 miastach.

Główną korzyścią dla osoby poszukującej mieszkania od dewelopera jest fakt, że w jednym miejscu może przeglądać oferty lokali wraz z aktualnymi cenami, czego nie jest w stanie sprawdzić w internecie. Nad aktualnością bazy danych i nowościami każdego dnia pracuje kilkadziesiąt osób, aby łatwo można było wybierać mieszkania, sortując je według wskazanych kryteriów, takich jak lokalizacja (miasto, dzielnica, ulica), cena, metraż, liczba pokoi, czy termin zakończenia budowy.

Najwięcej lokali w bazie Home Brokera dostępnych jest w 5 ośrodkach miejskich – Warszawie (4595), Krakowie (3171), Wrocławiu (3639), Trójmieście (1124) i Poznaniu (628). Są to przede wszystkim mieszkania 1- i 2-pokojowe, których w całym kraju czeka na nabywców ponad 9 tys. Mieszkań 3-pokojowych jest obecnie niemal 6 tys. – Do sprzedaży przyjmujemy projekty, które w naszej ocenie będą atrakcyjne dla klienta. Najlepiej sprzedają się lokale kompaktowe, w dobrze skomunikowanych lokalizacjach oraz te dostępne w programie „Mieszkanie dla Młodych” – mówi Bartosz Jankowski, dyrektor rynku pierwotnego w Home Broker.

W największych miastach wojewódzkich dużą popularnością cieszy się rządowy program dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych”, który daje młodym ludziom szansę na dopłatę na poziomie kilkudziesięciu tys. zł przy zakupie mieszkania z rynku pierwotnego. – Codziennie do naszych placówek przychodzą osoby zainteresowane dofinansowaniem. W samej Warszawie mamy dla nich ponad 700 mieszkań z dopłatą, którą mogą wykorzystać jako wkład własny do kredytu – mówi Jankowski.

Każdego miesiąca 800 osób nabywa swoje wymarzone „M” z rynku wtórnego i pierwotnego za pośrednictwem Home Brokera. Firma nie pobiera od klientów prowizji za pośrednictwo w sprzedaży nowych mieszkań. – Od początku istnienia firmy naszym dużym atutem była współpraca z deweloperami. W tym momencie, poza umowami otwartymi, kilkanaście inwestycji w całym kraju jest dostępnych tylko za naszym pośrednictwem – dodaje Jankowski.

Dodaj komentarz