Technologie

Dom z ogrodem z dala od drogi – czy oczyszczacz powietrza jest potrzebny?

Wydawać by się mogło, że mieszkanie z dala od zgiełku miasta chroni nas od szkodliwych zanieczyszczeń zawartych w powietrzu. Oczywiście, jeśli mieszkamy z dala od miasta i od drogi możemy liczyć na to, że stężenie zanieczyszczeń będzie dużo mniejsze, nie oznacza to jednak, że nie będzie ich w ogóle, jeśli w dodatku mieszkamy blisko pól, łąk czy lasów, dochodzą jeszcze pyłki, które z pewnością dadzą o sobie znać alergikom.

Czy mieszkając poza miastem warto zainwestować w oczyszczacze Vestfrost? Odpowiedź w artykule.

Oczyszczacze Vestfrost najważniejsze zalety

Użytkowanie oczyszczaczy do powietrza jest zasadne wszędzie, nawet poza miastem, oczywiście możemy liczyć, że zanieczyszczeń będzie nieco mniej, jednak z pewnością nie można liczyć, że nie będzie ich w ogóle. Oczyszczacze Vestfrost działają na zasadzie wieloetapowej filtracji wykorzystując do niej zaawansowane filtry a także jonizację powietrza. Za sprawa oczyszczaczy powietrza usuniemy nie tylko zanieczyszczenia pochodzące  ze smogu, czy spalin samochodowych, ale także wirusy, bakterie, alergeny, roztocza, kurz, czy zarodniki pleśni, które występują niemal wszędzie. Zanieczyszczenia negatywnie wpływają na organizm człowieka, obniżają odporność, oddziałują na takie sfery jak sen czy koncentracja. Wykorzystując dobrej klasy oczyszczacz powietrza ]jesteśmy w stanie wyeliminować niemal całkowicie ten problem. Oczyszczacze Vestfrost wyeliminują także alergeny, dzięki czemu objawy alergii będą znacznie mniej uciążliwe. Wszystko to przemawia za wykorzystaniem oczyszczaczy w niemal każdym miejscu i w każdych warunkach.

Oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH- kompaktowy, wydajny i funkcjonalny

Pierwszy nasz oczyszczacz powietrza powinien być skuteczny i odpowiednio dopasowany pod kątem powierzchni oczyszczania i wydajności do konkretnego pomieszczenia. Oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH nadaje się do powierzchni nieprzekraczającej 42 m2, wydajność tego urządzenia to natomiast 340 m3/h, ponadto jest on niezwykle kompaktowy i zmieści się na niemal każdej przestrzeni, kiedy brakuje miejsca w pomieszczeniu a każda wolna przestrzeń jest na wagę złota, ten model będzie idealny. Oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH pracuje cicho, można go również wprowadzić w tzw. tryb cichy, w którym wyemitowany hałas nie przekracza 17 dB, dzięki temu może swobodnie pracować także w nocy, nie budząc przy tym domowników. Obsługa urządzenia także nie stanowi problemu,a dodatkowa aplikacji mobilna pozwala na sterowanie przy pomocy telefonu, na próżno szukać tej opcji np. w popularnych oczyszczacz powietrza marki Sharp. Oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH w profesjonalnych sklepach kosztuje ok. 1099 zł, ten model idealnie łączy doskonałą jakość i skuteczność z atrakcyjną ceną.

Podsumowanie

Oczyszczacze powietrza to nowoczesne, skuteczne i funkcjonalne urządzenia do eliminacji zanieczyszczeń, wykorzystywać je można we własnym dom niezależenie  gdzie mieszkamy, czy jest to duże miasto, czy mieszkamy z dala od drogi. Wszędzie skuteczność zaawansowanych modeli jak oczyszczacz Vestfrost będzie ogromnie efektywna. Warto zainwestować w zdrowie swoje i najbliższych.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl