Polecane Teren

DTZ doradzał Mentor Graphics przy najmie ponad 4,500 m kw. powierzchni biurowej

dtz
Mentor Graphics wynajął ponad 4,500 m kw. powierzchni biurowej w Silesia Star, nowoczesnym biurowcu klasy A znajdującym się w Katowicach. W poszukiwaniach optymalnej lokalizacji, negocjacjach umowy najmu i doradztwie technicznym firmę Mentor Graphics reprezentowała firma DTZ.

Mentor Graphics zajmie wysoce funkcjonalną powierzchnię biurową w nowoczesnym budynku, który stwarza możliwość komunikacji między piętrami. Istotne było znalezienie dogodnie położonego budynku oferującego ponad 1500 m kw. na każdym piętrze, posiadającego dostęp do transportu publicznego i wystarczającą liczbę miejsc parkingowych. Budynek Silesia Star spełnił wszystkie wymagania, a Mentor Graphics wynajął powierzchnię biurową na trzech piętrach — ­powiedział Mikołaj Sznajder, Zastępca Dyrektora w Zespole Powierzchni Biurowych, DTZ.

Silesia Star to nowoczesny biurowiec klasy A znajdujący się przy ul. Uniwersyteckiej w Katowicach. Budynek jest usytuowany w pobliżu Muzeum Śląskiego, Uniwersytetu Śląskiego i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Do dyspozycji najemców jest 25 000 m kw. powierzchni biurowej i 2000 m kw. powierzchni handlowej. Pierwsza faza projektu została zakończona w grudniu 2014 r., a finalizacja drugiego etapu budowy jest planowana na koniec pierwszego półrocza 2016 r.

Dodaj komentarz