Przemysłowe

Dystanse do zbrojeń Tomplast

Branża budowlana rozwija się na każdym kroku. Użyte podczas budowy danego obiektu materiały mają ogromne znaczenie i wpływ na efekt końcowy, jaki chcesz uzyskać. Pracujesz na co dzień w ekipie budowlanej, tworzysz potężne obiekty i zależy Ci, aby już na początku prac stawiać na najwyższą jakość? Koniecznie poznaj produkty firmy Tomplast. To betonowe i plastikowe dystanse do zbrojeń, dzięki którym pierwszy etap budowy będzie naprawdę prosty, a wykonywana praca zyska najwyższą jakość!

Firma Tomplast działa na rynku już od 1994 roku. Oznacza to, że od ponad 30 lat jest producentem betonowych i plastikowych dystansów do zbrojeń. Lata doświadczenia oraz zamiłowanie do precyzji sprawiło, że obecnie to największy w Polsce producent tego typu rozwiązań. W ofercie firmy znajdziesz także szeroką gamę akcesoriów zbrojarskich i ciesielskich, dzięki czemu podczas jednego zamówienia dokonasz kompleksowych zakupów na daną budowę!

Flagowym produktem firmy Tomplast są podkłady betonowe. Mają one za zadanie zachowanie zaprojektowanej przez projektanta wysokości otuliny. To jeden z początkowych, ale jakże ważnych etapów budowy danego obiektu! Firma Tomplast produkuje podkładki betonowe w formie listew o różnych długościach i kształtach oraz w formie dystansów punktowych w różnych wersjach. Dzięki różnorodnym wymiarom produkty znajdą zastosowanie w wielu projektach, także wielkich przedsięwzięciach budowlanych.

Przykładowo, BANAN – Dystans betonowy dł. 67cm., otulina 30mm to produkt, który występuje w aż czterech rozmiarach. Dzięki podkładce wykonanej z betonu zbrojonego mikro włóknem całość jest bardzo wytrzymała i stabilna. Przełamany kształt podkładki pozwala na eliminację pęknięć liniowych wzdłuż podkładki. Produkt cechuje także duża wytrzymałość na obciążenie. Główne zastosowanie tego typu dystansów betonowych to zbrojenie dolne danego obiektu. W ofercie firmy znajdziesz także m.in. KOŚĆ – podkładkę betonową z drutem wiązałkowym do zbrojenia pionowego. Jest ona dodatkowo zbrojona mikrowłóknem, co zdecydowanie zwiększa wytrzymałość na obciążenia, a kształt podkładki umożliwia dopasowanie otuliny w zależności od potrzeb.

Poznaj ofertę firmy Tomplast dostępną w naszym sklepie. Wybierz produkty, które sprawdzą się przy danym projekcie i przekonaj się, że jakość, precyzja, doświadczenie w branży oraz zamiłowanie do innowacyjnych rozwiązań mają tutaj ogromne znaczenie! Buduj z użyciem najbardziej nowoczesnych rozwiązań i ciesz się niesamowitymi efektami, wytrzymałością i precyzją od zaraz!

Elementy zbrojenia Tomplast oferujemy w budowalnym sklepie internetowym https://www.piankisklep.pl/