Kącik myśliwego

photo-1510798831971-661eb04b3739Każdy myśliwy chce mieć w swoim domu czy mieszkaniu, miejsce, w którym mógłby eksponować swoje trofea, który przywozi z licznych polowań. Miejsce, w którym mógłby się również relaksować po swoich wyprawach i w zaciszu, myśleć o kolejnych. Oczywiście każdy myśliwy chce też, aby pokój ten był urządzony w odpowiednim stylu, czyli takim, który przywodzi na myśl zapach lasu i odzwierciedla jego pasję.

Wyposażenie pokoju myśliwego

Wybór odpowiednich mebli nie jest łatwym zadaniem, ponieważ muszą one komponować się z resztą wystroju, jakim są np. liczne trofea czy skóry dzikich zwierząt rozwieszone na ścianach. Styl myśliwski we wnętrzach, charakteryzuje się głównie ciepłymi barwami, które kojarzą się z przyrodą – brązy, beże czy odcienie zieleni. To też naturalne materiały, jak skóra, drewno szkło oraz oczywiście poroże, dlatego meble do pokoju myśliwskiego powinny być wykonane właśnie z tych materiałów, aby idealnie komponować się z wnętrzem. Kanapa z poroża jelenia, ze skórzaną tapicerką, będzie jednym z najważniejszych mebli w pomieszczeniu, a tuż przy niej, swe miejsce znajdzie bajeczny stolik wykonany z poroża, ze szklanym blatem. W tak urządzonym kąciku, każdy myśliwy poczuje się jak w środku wspaniałego lasu i będzie mógł z dumą zapraszać swoich kolegów, aby razem planować kolejne, pełne przygód wyprawy.

Dodatki oraz oświetlenie

Oczywiście nie tylko meble są ważne, ale również dodatki i oświetlenie, bo to one tworzą niepowtarzalną całość. W pokoju myśliwego oczywiście najlepiej sprawdzą się wszelkiego rodzaju wyroby z poroża https://antlabo.pl/ . Ich wybór jest tak ogromny, że każdy myśliwy znajdzie coś co, trafi w jego gust i będzie pasować do jego kącika. Żyrandol z poroża jelenia, nie tylko rozświetli wnętrze, ale będzie też ciekawą ozdobą. Na ścianach, tuż obok trofeów, swe miejsce znajdą wspaniałe grawerunki wykonane na łopatach jelenia czy łosia. Świecznik z parostków kozła, z pewnością sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądać przytulnie i bajecznie.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *