Kurs operatorów maszyn

a74f57076e5900b7225ac13f525e4ea4efede360

Branża budownicza to niezwykle szybko rozwijająca się gałąź przemysłu. W Polsce budujemy coraz więcej, jednak niestety borykamy się z problemem braku fachowców.

Większość specjalistów od budownictwa wyjechało szukać szczęścia za granicami kraju, a młodzi ludzie chętniej studiują psychologię czy pedagogikę, zasilając później szeregi bezrobotnych. A sposób na pewna pracę i niezłe zarobki jest prosty. Należy zostać operatorem maszyn, wtedy klienci będą sami nas szukać.
Kurs operatorów maszyn przeznaczony jest zarówno dla osób, które mają już jakieś doświadczenie w branży budowlanej, jak też dla kompletnych żółtodziobów, którzy nie odróżniają dźwigu od traktora.
Profesjonalne kursy prowadzi URBANEK FIRMA DŹWIGOWA – najlepsza w Polsce firma. Kursanci, po zakończeniu zajęć, otrzymują certyfikat, a przede wszystkim są specjalistami w swojej profesji. Kurs operatorów maszyn budowlanych to zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Liczba godzin dostosowana jest do potrzeb i predyspozycji kursantów. Na zajęciach z teorii można poznać budowę maszyn, zadać pytania oraz spotkać się z ludźmi, dla których praca operatora maszyn budowlanych to chleb powszedni. Po teorii czas na praktykę, w czasie której pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczestnik kursu poznaje wszystkie tajniki związane z budową i działaniem dźwigu.
URBANEK FIRMA DŹWIGOWA organizuje także kurs na hds. Kurs ten przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, które mają prawo jazdy kategorii C. Wszyscy kursanci biorący udział w zajęciach organizowanych przez Firmę Urbanek bez problemu zdają egzamin państwowy. Otrzymują zaświadczenie, które uprawnia ich do obsługi hydraulicznych dźwigów samochodowych, a oferty pracy napływają do nich z całej Polski, a nawet zagranicy. Najlepsi kursanci zakładają własne firmy budowlane i z politowaniem patrzą na kolegów, którzy skończyli studia na uniwersytecie, zarabiają grosze i coraz częściej podpytują kolegów- operatorów maszyn- co zrobić, aby skończyć taki kurs i nareszcie zacząć zarabiać sensowne pieniądze. Dowiedź się więcej o kursach na HDS na stronie http://dzwignice.pl/hds/

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *