Mieszkania deweloperskie – 5 zalet zakupu nowego „M”

ddsdZastanawiasz się nad zakupieniem własnego mieszkania? Na rynku nieruchomości czeka na ciebie wiele propozycji. Gdy zależy ci na mieszkaniu komfortowym, łatwym w użytkowaniu, dogodnie położonym, pojawia się pytanie – czy skupić się na poszukiwaniu nowych czy używanych lokali?

Mieszkanie nowe – nigdy nie zamieszkane wcześniej

Pierwszy duży atut zakupu nowego mieszkania jest oczywisty – nikt wcześniej z niego nie korzystał. Mieszkanie możemy wobec tego urządzić tak, jak nam wygodnie, nie musimy zajmować się remontami już po przeprowadzce. Mieszkanie jest też w dobrym stanie technicznym – nie okaże się, że poprzedni lokatorzy zostawili nam coś nieprzyjemnego w spadku.

Atrakcyjne ceny – często taniej niż mieszkania używane

Wielu z nas uważa, że mieszkania nowe są znacznie droższe od tych używanych. Nic bardziej mylnego! Bez problemu możemy również zakupić mieszkania deweloperskie Lublin czy w innym mieście w cenie podobnej, a nawet niższej od tych używanych.

Tańsze w utrzymaniu – mniejsze rachunki

Nowe bloki buduje się z wykorzystaniem bardziej zawansowanych materiałów niż przed laty. Dotyczy to głównie kwestii termoizolacji. Wobec tego za utrzymanie mieszkania nowego możemy zapłacić mniej niż tego z drugiej ręki, które nie jest odpowiednio ocieplone.

Duży wybór – wybierz mieszkanie idealne dla siebie

Gdy zdecydujemy się na nowe lokum, możemy przebierać w ofertach różnych deweloperów. Nie jesteśmy wtedy ograniczeni tym, co dostępne jest na rynku w danym momencie. To powoduje, że możemy łatwiej spełnić swoje marzenia o idealnym mieszkaniu.

Większe bezpieczeństwo – mniejsze ryzyko kradzieży

Na nowych osiedlach montuje się bardziej zaawansowane wyposażenie zapobiegające dostępowi przez niepowołane osoby. Są to nie tylko nowoczesne domofony, często także wideodomofony, ale również ogrodzenia, monitoring. To powoduje, że ryzyka włamań i kradzieży jest mniejsze.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *