Deweloperzy

Mieszkania w Katowicach – dlaczego warto wybrać rynek pierwotny?

katowice-mieszkaniaSektor nieruchomości w Katowicach rozwija się bardzo dynamicznie – nie tylko, jeśli chodzi o oferty z rynku wtórnego, ale również luksusowo wykończone apartamenty na rynku pierwotnym. Deweloperzy starają się stworzyć komfortową przestrzeń, która zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Dlaczego warto zdecydować się na ofertę deweloperską w Katowicach?

Apartamenty komfortowe i … stylowe

Coraz więcej mieszkańców Katowic decyduje się na zakup mieszkania z rynku deweloperskiego – nieustannie pojawiają się nowe oferty, a dynamicznie postępujące inwestycje przyciągają potencjalnych nabywców. Nieruchomości wystawione na sprzedaż na rynku pierwotnym mają wiele plusów – są położone w dogodnej lokalizacji, na strzeżonych i bezpiecznych osiedlach, posiadają ciche windy, komfortowo urządzone klatki schodowe. Przestronne i wygodne apartamenty spotykają się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. Deweloperzy starają się również nawiązywać do historii miasta, projektując budynki utrzymane w postindustrialnym klimacie, które znakomicie wpisują się w przemysłowy krajobraz Katowic – zauważają eksperci z portalu www.tabelaofert.pl. Wybierając ofertę z rynku deweloperskiego mamy więc pewność, że nieruchomość będzie nie tylko komfortowa, ale także niebanalna i stylowa.

Porównaj ceny mieszkań

Ceny mieszkań wystawionych na sprzedaż na rynku pierwotnym wcale nie odbiegają od cen nieruchomości z rynku wtórnego. Decydując się na zakup mieszania z „drugiej ręki”, musimy często liczyć się z koniecznością wykonania generalnego remontu, położenia nowej glazury, terakoty, a nawet dostosowania rozkładu pomieszczeń do własnych potrzeb. Czasami dochodzi do tego konieczność wymiany przestarzałej instalacji elektrycznej, remont instalacji gazowej, a to wszystko generuje ogromne koszty. Kupując mieszkanie od dewelopera mamy pewność, że wszystkie instalacje są nowoczesne – pozostaje nam więc tylko urządzenie wnętrza zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Szukasz mieszkania i nie wiesz co wybrać: rynek pierwotny czy wtórny? Przelicz koszty związane z generalnym remontem używanego mieszkania, a przekonasz się, że zakup nowej nieruchomości często jest bardziej opłacalny.

Skorzystaj z pomocy eksperta

A może szukasz spokoju i chcesz po pracy odpoczywać w malowniczym otoczeniu? Deweloperzy z Katowic nieustannie wyszukują ciekawe lokalizacje, które gwarantują relaks po ciężkim dniu (np. osiedla nad zalewem). Jeżeli nadal nie możesz się zdecydować, skorzystaj z pomocy specjalistów od nieruchomości, którzy doskonale znają lokalny rynek oraz planowane inwestycje. Nowe mieszkania wykończone w bardzo komfortowy sposób znajdziesz na stronie http://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/katowice. Specjaliści pomogą Ci także dopasować nieruchomość do indywidualnych potrzeb – warto więc skorzystać z fachowego doradztwa.