Remonty Technologie

Nowoczesna technologia z myślą o codzienności – Aeron

deante_industrio_9385
Szeroki wachlarz modeli oraz rozmiarów pozwalający na dowolne aranżacje, odporny i trwały materiał Stonex®, a do tego estetyczny wygląd oraz przemyślane wykończenie. Takimi cechami charakteryzuje się seria nowych brodzików marki Roca. Aeron to rozwiązania nowoczesne i ponadczasowe.

Potrzeby związane z komfortem podczas wykonywania codziennych czynności higienicznych zmieniają się w zależności od wieku, sytuacji zdrowotnej, ale również – indywidualnych upodobań. Stałe natomiast jest pragnienie bezpieczeństwa – dla dzieci, starszych rodziców oraz osób w trakcie rekonwalescencji. Strefa kąpielowa urządzona funkcjonalnie i z pomysłem staje się synonimem spokoju i relaksu oraz odpowiedzią na zróżnicowane oczekiwania jej użytkowników.

16 rozmiarów w 3 kształtach

Roca, poszerzając swoje portfolio o serię Aeron, miała na uwadze rosnące wymagania osób aranżujących przestrzeń łazienkową. Nowa linia brodzików to trzy różne kształty: kwadratowy, prostokątny oraz ¼ koła i w sumie aż 16 różnych rozmiarów. Bogata oferta pozwala na dowolną aranżację strefy natryskowej w łazience.

Płaski Aeron dostępny dla wszystkich

Nowoczesny, płaski brodzik można zabudować równo z podłogą, co sprawia, że zlikwidowana zostaje bariera dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Brodzik zamontowany w ten sposób optycznie powiększa przestrzeń, niwelując zbędne podziały, a przede wszystkim – tworzy miejsce dostępne dla każdego. Z wejściem pod prysznic nie będą mieć problemu najmłodsi oraz osoby z ograniczoną, z różnych powodów, sprawnością ruchową.

Stonex® – sprawca komfortu

Aeron, podobnie jak inny model z oferty Roca – Terran, został wykonany z innowacyjnego materiału Stonex®. Ten konglomerat powstał na bazie połączenia szlachetnych składników mineralnych, czyli rozdrobnionych skał dolomitowych oraz wysokiej czystości żywic poliestrowych. Takie zestawienie pozwoliło uzyskać materiał o wysokim stopniu plastyczności, a efektem jest możliwość tworzenia nieograniczonej ilości kształtów oraz wzorów. Stonex® jest ponadto odporny na plamy oraz promienie UV. Z kolei walorom takim jak estetyka oraz funkcjonalność zawdzięcza coraz częstsze wykorzystywanie go w projektach.

Kompletny zestaw dla Twojej łazienki

Nowe brodziki Roca Aeron są odporne na ścieranie, a ich gładka powierzchnia pozwala na utrzymanie czystości bez specjalistycznych środków oraz dużych nakładów czasu. Są dostępne w klasycznym, białym kolorze. Dedykowany im płaski syfon charakteryzuje się dużą przepustowością wody, co w rozwiązaniach tego typu jest szczególnie ważne, ponieważ brodzik zlicowany z podłogą bez odpowiedniego syfonu może stać się przyczyną powodzi w łazience. Rozwiązanie Roca sprawia, że jako część zestawu natryskowego można wybrać również deszczownicę – syfon z powodzeniem poradzi sobie z odpływem strumienia wody. Dodatkowo, syfon Roca został wyposażony w technologię łatwego dostępu do jego środka od góry pomaga w bezproblemowym utrzymaniu czystości. Razem z kabinami Roca z serii Metropolis, City-N i Town, a także drzwiami do wnęki Town tworzy nowoczesny, kompletny zestaw prysznicowy.

Dodaj komentarz