Remonty

Smartfon niczym wałek i pędzel. Aranżacja wnętrz z aplikacją Dekoral iColor

amarant_muslinowy_turkus
Blue Velvet, Indyjska Pomarańcz, Dynamiczna Czerwień – zachwycające intensywnością kolory z palet Dekoral i Dekoral Fashion sprawiają, że chciałoby się wypróbować je wszystkie na ścianach mieszkania i biura. Teraz to możliwe!

Mobilna aplikacja Dekoral iColor to odpowiedź na potrzeby osób, dla których remont mieszkania jest okazją do poszukiwań wnętrzarskich inspiracji oraz efektownych połączeń kolorystycznych. Dostępny bezpłatnie w sklepach internetowych iTunes i Google Play program dedykowany jest smartfonom i tabletom z systemami Adroid oraz iOS. Aplikacja umożliwia stworzenie nieskończonej ilości projektów metamorfozy wnętrz. A wszystko to za pomocą kilku kliknięć!

Kolorystyczne zauroczenia

Na muralach i graffiti, w elementach kolekcji modowej, ale także na lokalnym bazarku – wszędzie możemy dostrzec kolor, który swoim urokiem zainspiruje nas do chwycenia za pędzel oraz malowania ścian. Kiedy taki moment nastąpi, warto mieć pod ręka aplikację Dekoral iColor. Dlaczego? Wystarczy zrobić zdjęcie przedmiotu, którego barwa nas zainspirowała – program rozpozna dla nas dany odcień i znajdzie jego odpowiednik w paletach farb Dekoral oraz Dekoral Fashion. Po dodaniu koloru do „ulubionych”, niemal od razu możemy zastosować go w projekcie wizualizacji. Co więcej, Dekoral iColor zaproponuje nam całą gamę odcieni harmonizujących, ale także kontrastujących z nową barwą, dzięki czemu pomysł metamorfozy mieszkania zyska nowy wymiar.

Metamorfoza wnętrza w minutę

O tym, jak będzie prezentować się w rzeczywistości skomponowany zestaw kolorystyczny, przekonamy się również za pomocą aplikacji. Dekoral iColor umożliwi nam wirtualne pomalowanie dowolnym odcieniem z palet Dekoral i Dekoral Fashion ścian wnętrz, których fotografie wykonamy sami lub wybierzemy z interaktywnego katalogu zdjęć aranżacyjnych. Aby stworzyć realistyczną wizualizację metamorfozy salonu czy biura wystarczy sfotografować wnętrze i wprowadzić plik graficzny do aplikacji. Program wykona dla nas zrzut ekranu ze zdjęciem, na którym natychmiast możemy wprowadzać zmiany – zaznaczać linie ścian oraz sufitu, a także wypełniać pola wybranymi odcieniami.

Z Dekoral iColor na zakupy

Mobilna aplikacja marki Dekoral jest narzędziem pomocnym nie tylko w czasie planowania remontu, ale także na etapie jego realizacji. Dekoral iColor poza funkcją identyfikacji kolorów oraz wirtualnego malowania spełnia również rolę specjalistycznego kalkulatora, który obliczy dla nas ilość potrzebnej do wymalowania farby. Dodatkowo aplikacja wskaże nam lokalizację najbliższego sklepu posiadającego w swoim asortymencie wybrane przez nas produkty marek Dekoral i Dekoral Fashion.

Dodaj komentarz