Sprawdź, dlaczego warto zamówić okna wraz z montażem

Czeka cię zakupienie lub wymiana okien i zastanawiasz się, czy zamówić je z montażem, czy bez? Zdecydowanie się na pomoc ze strony producenta bądź sklepu wiąże się z licznymi zaletami. Sprawdź, dlaczego warto wybrać dodatkowo opcję montażu.

Zamówienie okien z montażem – oszczędność czasu i pieniędzy

Kompleksowa obsługa wiąże się ze sporymi oszczędnościami dla kupującego. Po pierwsze, zdecydowanie się na zamówienie okien z montażem oznacza zapłacenie niższego VAT-u. W przypadku faktury za zakup samego produktu wynosi on 23%. Z kolei przy zamówieniu kompleksowym – może wynosić zaledwie 8%. I nawet, jeśli sam montaż teoretycznie nie będzie gratis, to w praktyce okaże się niemal darmowy, zostanie bowiem opłacony z oszczędności na podatku VAT.

Co więcej, taka usługa wiąże się ze znacznie szybszą realizacją usługi. Wybierając osobną firmę, która dostarczy okna i osobną, która je zamontuje, zamawiający podwójnie traci czas na oczekiwanie na ich przybycie. W przypadku zamówienia okien z montażem, jeden dostawca wykonuje oba zlecenia z rzędu, oszczędzając czas kupującego.

Okna z montażem – kompleksowa obsługa

Związana zarówno z poprzednim punktem, jak i obsługą posprzedażową. W przypadku zdecydowania się na okna z montażem kupujący podejmuje kontakt wyłącznie z jedną firmą. Jej wkład w usługę od A do Z daje zamawiającemu (poza oszczędnością czasu i nerwów):

  • Jedną ofertę, której warunki wystarczy negocjować z tylko jedną firmą,
  • Sprawną komunikację w zakresie formy i terminu dostawy oraz montażu,
  • Pewność, że wszelkie pomiary zostaną wykonane prawidłowo,
  • Łatwy kontakt w przypadku ewentualnej reklamacji lub konieczności serwisowania,
  • Odpowiedzialność za ewentualną usterkę leżącą po stronie jednej firmy – brak ryzyka „przerzucania się” nią pomiędzy producentem a montażystą.

Montaż okien wraz z zakupem – dlaczego warto?

Kompleksowa obsługa i znaczne oszczędności nie są jedynymi zaletami montażu okien przy współpracy z ich dostawcą. Warto zwrócić także uwagę na okres gwarancyjny produktu. Bardzo często zdarza się, że producenci udzielają dłuższej gwarancji w przypadku zdecydowania się na zamówienie okien z montażem przez rekomendowanych fachowców. Proces ich „umiejscowienia” ma bowiem bardzo duży wpływ na awaryjność systemu otwierającego i ogólną żywotność. Nowoczesne okna wraz z montażem można zamówić na https://tradycja.biz/

To usługa, która przynosi zamawiającemu multum korzyści przy minimum jego własnego wysiłku i wkładu. Zdecydowanie warto się na nią zdecydować, zwłaszcza gdy ceni się proste rozwiązania. Korzystając z usług dwóch firm, nie tylko płaci się podwójnie, ale także większość czynności wykonuje się podwójnie; kontakt, ustalanie szczegółów oferty, negocjacje czy pomiary.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *