Remonty

Wanna wolnostojąca

Przy aranżacji łazienki warto pomyśleć o wyposażeniu, jakim jest wanna wolnostojąca. Jeżeli lubisz długie, odprężające kąpiele zakup takiej wanny będzie strzałem w dziesiątkę. Nowoczesne wanny wolnostojące zapewniają wysoki komfort w czasie kąpieli, jak i nietuzinkowy wygląd całej aranżacji. Tanie wanny wolnostojące znajdziesz w stylu glamour, w stylu skandynawskim lub retro. Warto zdecydować się na ten model wanny, dlatego dowiedz się więcej o jego zaletach.

1. Wanna wolnostojąca — zalety

2. Nowoczesne wanny wolnostojące — gdzie pasują?

3. Wanna wolnostojąca przyścienna a tani remont łazienki

Wanna wolnostojąca to coraz częściej wybierana armatura łazienkowa. Modele tego typu są stylowe i jednocześnie dają wysoki stopień komfortu w czasie codziennej kąpieli. Duży wybór rozmiarów, kształtów i dodatków do wanien wolnostojących sprawia, że można umieścić je niemal w każdej aranżacji. Jakie są zalety wanny wolnostojącej? Poznaj je wszystkie.

Wanna wolnostojąca — zalety

Wanny wolnostojące to rozwiązanie, dzięki któremu Twoja łazienka nabierze ciekawszego charakteru. Wolnostojące wanny to praktyczne rozwiązanie nie tylko w domu, ale do stworzenia pokoju kąpielowego. Do wyboru masz wanny z różnych materiałów — akryl i konglomerat są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będziesz cieszył się wyposażeniem łazienki przez długie lata. Dodatkowo oferowane modele są w różnych kształtach. Czekają na Ciebie na przykład wanny prostokątne i owalne. Możesz umieścić je przy ścianie lub z dala od niej, by uzyskać wymarzony efekt aranżacyjny.

W ofercie sklepu znajdują się wolnostojące wanny do zabudowy oraz modele na nóżkach, które są komfortowe i mają estetyczny, nowoczesny wygląd. Dzięki temu bez trudu dobierzesz dla siebie wyposażenie, które odpowie na Twoje potrzeby i dopasuje się do rozmiarów oraz kształtu łazienki. Sprawdzą się zarówno w łazienkach użytkowanych przez singli i pary, jak i przez rodziny, które potrzebują wanny do kąpania małych dzieci.

Nowoczesne wanny wolnostojące — gdzie pasują?

Małe wanny wolnostojące 70×150 cm są rozwiązaniem do pomieszczenia o mniejszym metrażu. Umożliwiają wzięcie odprężającej kąpieli i jednocześnie nie zajmują zbyt wiele miejsca w niewielkiej łazience. Możesz zdecydować się również na zakup wanien wolnostojących o dużej pojemności, które idealnie sprawdzą się w aranżacji dużych łazienek i w przestronnych wnętrzach. Dzięki nim można wygrzać całe ciało i zrelaksować zmęczone mięśnie w komfortowych warunkach.

Wanny przyścienne montowane do ścian w łazienkach pozwalają również uzyskać więcej miejsca i w sposób harmonijny urządzić pomieszczenie. Wanna przyścienna z pewnością znajdzie swoje zastosowanie w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Dobrze sprawdzi się w szczególności w wąskich łazienkach, które trudno zaaranżować. Przyścienna wanna wolnostojąca po przymocowaniu do ściany dodatkowo jest stabilniejsza i lepiej znosi duże obciążenia.

Wanna wolnostojąca przyścienna a tani remont łazienki

Wanna daje możliwość wzięcia relaksującej kąpieli, dlatego wiele osób nie wyobraża sobie, by z niej zrezygnować na rzecz prysznica. Wannę wolnostojącą można wstawić do większości łazienek bez przeprowadzania gruntownego remontu. Z powodzeniem można umieścić ją w łazience urządzonej kilka lat wcześniej, wymieniając jedynie ją. Wanny wolnostojące dostępne w sklepie z armaturą łazienkową corciano.pl/wanny-wolnostojace nie wymagają długiego i skomplikowanego montażu, dlatego ograniczają koszty związane z ich umieszczeniem w łazience.