Inne Komercyjne

A gdyby tak… stół w jadalni zmienić na stół bilardowy?

stoly-bilardowe-cenyGra w bilard to jedna z twoich ulubionych form relaksu, dlatego planujesz kupić stół do domu? Pewnie zastanawiasz się, gdzie go postawić. Mam propozycję – wstaw go do jadalni zamiast zwykłego stołu. Pamiętaj jednak, żeby wybrać stół bilardowy z nakrywającym blatem. To wielofunkcyjny produkt, które posiada mnóstwo zalet. O tym, czym się charakteryzuje i dlaczego warto się na niego zdecydować, poczytasz poniżej.

Stół bilardowy z nakrywającym blatem – idealne rozwiązanie do domu

Stoły bilardowe z nakrywającym blatem to świetna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i marzą o produkcie, który będzie nie tylko zapewniał rozrywkę, ale i świetnie wyglądał. Wykonuje się je z litego drewna i maluje na wybrany przez klienta kolor. Całości dopełnia płyta obita wysokiej jakości suknem. Oba te elementy sprawiają, że stoły prezentują się pięknie, luksusowo i idealnie wpisują się w aranżację wnętrza. Ich design może być bardzo minimalistyczny i prosty (taki zdecydowanie dominuje) lub opatrzony dekoracyjnymi dodatkami np. elementem zwracającym w nich uwagę mogą być stylizowane nogi. To piękny, solidny i uniwersalny produkt, który można bardzo szybko przekształcić w stół biesiadny.

Zastanawiasz się, dlaczego warto go kupić? Odpowiedź jest prosta – ma mnóstwo zalet. Sprawdzi się podczas wieczorów z kolegami i przy rodzinnych spotkaniach. Jest praktyczny i użyteczny, bo można z niego korzystać przez cały rok, a nie tylko przy okazji spotkań ze znajomymi. Poza tym każdy, kto cię odwiedzi, będzie ci zazdrościł możliwości ucięcia sobie partyjki bilarda w dowolnej chwili i to bez wychodzenia z domu! Twoja rodzina z pewnością też się ucieszy, że zostaniesz z nimi, zamiast wychodzić do klubu, żeby pograć. Kolejny atut to rozmiar. Stoły bilardowe z blatem są na tyle duże, że usiądzie przy nich wygodnie kilka osób. Nie musisz się zatem martwić, czy pomieścisz przy nim gości podczas rodzinnej imprezy, czy zbliżającej się wigilii.

Co więcej, wszystkie powyższe korzyści możesz sobie zapewnić nie wydając na to majątku. Koszt dorobienia blatu biesiadnego to wydatek rzędu kilkuset złotych. Oczywiście trzeba go doliczyć do kwoty, jaką należy zapłacić za stoły bilardowe. Ceny produktów dostępnych na rynku wahają się między 2,5 a 10 tys. zł w zależności od ich rodzaju, wielkości i użytych do ich wykonania materiałów. To niedużo, a w zamian zyskujesz komfort, świetną domową rozrywkę, duży stół jadalniany oraz uśmiech na twarzach bliskich. Taka inwestycja jest tego warta, zwłaszcza że możesz spersonalizować wygląd produktu wedle własnych potrzeb i dostosować go do wielkości pokoju, którym dysponujesz. Wystarczy, że skontaktujesz się z firmą, która wykonuje stoły na zamówienie.

Jak widać, kupno stołu bilardowego z nakrywającym blatem to fantastyczny pomysł, z którego ucieszysz się nie tylko ty, ale i twoja żona, dzieci oraz znajomi. Na pewno docenisz jego wspaniały wygląd, wielofunkcyjność, trwałość i możliwości, jakie zapewnia.

Dodaj komentarz