Przemysłowe Remonty Technologie

Sprzęt do zadań specjalnych

autos-2060396_1280Prowadzisz firmę budowlaną? Niejednokrotnie zdarza się, że do wykonania części prac niezbędny jest dźwig? Kupno urządzenia nie wchodzi jednak w grę – przede wszystkim ze względów kosztowych? Z pomocą przychodzą firmy, które oferują wypożyczanie tego typu sprzętu. Dzięki nim możemy na konkretną budowę wybrać dokładnie taki dźwig, jakiego będziemy potrzebować.

Trudne i nietypowe zlecenia

Dzięki dźwigom możemy umieścić ekstremalnie ciężkie ładunki na wysokości kilkunastu metrów lub po prostu przetransportować je do innego miejsca. Dźwigi wykorzystywane są również podczas montażu reklam, banerów czy w trakcie prac ogrodniczych. Na zakup tego rodzaju sprzętu nie każdy może sobie pozwolić. Wydatek ten w przypadku firm, które zazwyczaj realizują niewielkie przedsięwzięcia i dźwigu potrzebują od czasu do czasu, wydaje się być zbędnym. W takich sytuacjach najlepiej skorzystać z usług wypożyczalni dźwigów. Większość z nich oferuje przeróżne modele – dzięki temu możemy wybrać taki, którego parametry będą odpowiednie do wykonania danego zadania. Osobną kwestią jest też operator. Część firm oferuje dźwig wraz z wykwalifikowanym pracownikiem. Przykładem jest tutaj firma TransMaćków – dźwigi Lubin, która dzięki specjalistom jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze i najbardziej nietypowe zlecenia. Takie rozwiązanie wydaje się najbardziej korzystne – mamy bowiem pewność, że usługi zostaną wykonane profesjonalnie. A poza tym nie ponosimy dodatkowych kosztów, bo zamawiając daną usługę, płacimy też za fachowca, który wykona pracę.

Obowiązkowe koszty

Oczywiście, jeśli jednak nasza firma z roku na rok się rozwija, maszyna jest w użyciu systematycznie i wciąż napływają nowe zlecenia wymagające wykorzystanie dźwigu to warto zastanowić się nad inwestycją we własny sprzęt. Pamiętajmy jednak, że sam zakup to jedno – do tego dochodzą jeszcze koszty utrzymania i eksploatacji. Obowiązkowo trzeba też opłacić przecież ubezpieczenie. Musimy jednak znaleźć taką firmę, która ma propozycję również dla pojazdów mniej typowych. Daleko nie trzeba szukać – ubezpieczenia OC Zielona Góra, które oferuje firma CUD to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących profesjonalnego i kompleksowego podejścia do indywidualnych potrzeb klienta oraz szybkości działania.

Dodaj komentarz