Pralki 10 kg – doskonałe dla dużej rodziny. TOP 4

laundromat-1524270_1920

Jakie cechy powinna mieć pralka dla dużej rodziny? Wielu z nas ma podobny dylemat. Praktyczna, o sporej ładowności, niezawodna, wyposażona w innowacyjne rozwiązania i wygodne funkcje. Pralka 10 kg lub więcej powinna spełnić wymagania minimum 5-osobowej rodziny. Polecamy kilka modeli – wśród nich jest biała pralka Samsung QucikDrive WW10M86INOA oraz Hotpoint-Ariston AQD1070D 49. Zobacz nasz TOP 4 doskonałych pralek, a będzie Ci łatwiej wybrać odpowiedni model.

Jeśli mieszkasz w rodzinnym domu wraz z dziećmi i rodzicami, a dodatkowo jeszcze ze zwierzakami, na pewno potrzebujesz urządzenia o sporej ładowności – minimum dla Was stanowi   . Pewnie na każdym kroku znajdujesz porozrzucane ubrania – jak nie koszulkę dziecka, to skarpetkę męża. Warto zrobić wstępne rozeznanie i wybrać optymalny model dla swojej rodziny. Polecamy 4 modele, m.in. pralkę Samsung QucikDrive WW10M86INOA oraz Electrolux EWF1408WDL2.

Samsung QucikDrive WW10M86INOA

Dzięki zastosowaniu technologii QucikDrive upierzesz wszystko nawet dwa razy szybciej, a dodatkowo zmniejszysz zużycie energii o około 20%. Bęben wyprofilowano w taki sposób, aby skrócić czas płukania i wirowania, a zarazem ochronić tkaniny i kolory. Biała pralka WW10M86INOA to także możliwość prania w niskiej temperaturze, dodawania ubrań w trakcie prania oraz sterowania urządzeniem z poziomu smartfona. Wszystkim zapominalskim na pewno spodoba się fakt, że ten model pralki Samsung QuickDrive jest wyposażony w specjalne drzwiczki AddWash, dzięki którym można dodawać rzeczy do już trwającego prania!

Hotpoint-Ariston AQD1070D 49

Pralko-suszarka marki Hotpoint Ariston to produkt w klasie energetycznej A. Wyposażona jest w czytelny wyświetlacz LCD, a jej maksymalny załadunek wynosi 10 kg. Sprawdzi się rewelacyjnie w gospodarstwie domowym, w którym jest dużo dzieci. Dzięki technologii Super Silent jej praca nie zakłóci snu najmłodszych. Program Woolmark Platinum Care pozwala zaś na pranie tkanin, które do tej pory należało prać ręcznie, jak np. wełnę. Biała pralka Hotpoint-Ariston idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.

Electrolux EWF 1408WDL2

Dużym atutem tego modelu jest funkcja Steam System, dzięki której łatwo usunięte zostaną zagniecenia, a ubrania szybko odświeżone za pomocą pary. Pralka 10 kg od Electroluxa wyposażona jest też w System OptiSense, który automatyczne dopasuje ilości wody, energii i czasu do wsadu, a także sprawi, że woda równomiernie dotrze do każdej pranej rzeczy.  W tym modelu można również zaplanować początek i koniec prania dzięki funkcji TimeManager.

Whirlpool FSCR10431

Whirlpool FSCR10431 to kolejna nowoczesna pralka dla rodziny, a przy tym – mimo że tradycyjnie biała – odznacza się ciekawym designem. Można nią sterować dotykowo, co spodoba się także młodszym użytkownikom. Pojemność wynosi aż 10 kg, więc z powodzeniem wystarczy dla dużej rodziny. Technologia ZEN z silnikiem Direct Drive  gwarantuje cichą pracę, a wysoka klasa energetyczna A+++ dużo mniejsze zużycie prądu.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *