Deweloperzy Informacje Komercyjne

Szybko i na temat

Jak powiada stare przysłowie, „czas to pieniądz”. Warto więc mieć go jak najwięcej, poszukując rozwiązań, które pozwolą nam go zaoszczędzić, a tak zyskany czas poświęcić na inne rzeczy – od relaksu po pracę. W przypadku rynku nieruchomości każdy kto choć raz chciał coś na nim kupić lub sprzedać, wie, że jest to mozolne przedzieranie się przez gąszcz ogłoszeń, porównywanie ofert i sprawdzanie, czy odpowiadają one temu, czego się oczekuje. Nowo powstała platforma ILUVE pozwala na ominiecie tego żmudnego procederu. W jaki sposób?

Proste, maksymalnie funkcjonalne rozwiązanie

Jest także inne przysłowie – „rzeczy genialne są proste”. W przypadku ILUVE sprawdza się ono znakomicie. Twórcy serwisu wpadli na pomysł, aby przy maksymalnej prostocie obsługi dać użytkownikowi maksimum komfortu. Jak to zrobiono? Użytkownik loguje się do serwisu jako kupujący lub sprzedający, a następnie podaje swoje parametry. W przypadku osoby chcącej dokonać zakupu są to takie dane jak: rodzaj lokalu, metraż, media oraz oczywiście lokacja. Inteligentny system zapamiętuje to i gdy tylko znajdzie w swoich zasobach odpowiadającą ofertę, pokazuje ją użytkownikowi. ILUVE wykorzystuje w tym celu nowoczesne rozwiązania. Panel użytkownika zbiera dane służące do powstania słownika, z którego korzysta algorytm służący do kojarzenia par „potrzeba – oferta”. Dzięki temu dobiera najbardziej pasujące do wymagań użytkownika oraz oczywiście te, które spełniają wymienione kryteria.

W przypadku sprzedającego serwis szuka klienta, który złożył zapotrzebowanie na lokal, który jest przez niego sprzedawany. Właściciel nieruchomości nie musi więc logować się do dziesiątek portali, aby na każdym dać ogłoszenie o transakcji. To rozwiązanie wręcz idealne dla osób zabieganych, które nie mają czasu zająć się osobiście takimi sprawami. Warto też dodać, że ogłoszenie to nie jest ograniczone lokalnie, jak w przypadku agencji nieruchomości, ale ma zasięg na terenie całego kraju.

ILUVE zawsze pod ręką

Jak na nowoczesny serwis przystało, dostęp do platformy ILUVE jest możliwy w każdej chwili. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby logować się do niej za pomocą smatrfona, tabletu i oczywiście komputera. Dzięki temu można być na bieżąco z wszystkimi pojawiającymi się ofertami i nie przegapić żadnej nowej propozycji. Za sprawą ILUVE żadna okazja nie ucieknie nam sprzed nosa.

Warto podkreślić prostotę obsługi platformy – nie potrzebne jest doświadczenie w dawaniu ogłoszeń czy też znajomość technik komputerowych. ILUVE to platforma przyjazna dla każdego, niezależnie od wieku i stopnia obycia z komputerami. To kolejna zaleta tego nowatorskiego serwisu, który dynamicznie rośnie w siłę. Aby z niego skorzystać, wystarczy tylko dokonać rejestracji i potwierdzić ją za pomocą wiadomości otrzymanej na pocztę e-mailową.