Deweloperzy Polecane

Zastosowanie ogrodzenia przemysłowego – parkingi

Oszczędność czasu kierowcy, eliminacja zatorów oraz niższe koszty to tylko kilka zalet automatyki parkingowej. Systemy parkingowe to kompleksowe rozwiązania, które służą efektywnemu i bezpiecznemu administrowaniu parkingiem. Odpowiadają głównie za usprawnienie systemu pobierania opłat oraz zautomatyzowanie wjazdu i wyjazdu z parkingu. Ich główną zaletą jest generowanie oszczędności czasu, szukając miejsca do zaparkowania oraz skuteczne kontrolowanie powierzchni zajmowanej przez pojazdy. Dzięki ogrodzeniu parking jest chroniony przed wchodzeniem na jego teren osób niepożądanych.

Profesjonalne zarządzanie parkingiem

Systemy parkingowe usprawniają obsługę klientów wjeżdżających na parking oraz automatyzują proces rozliczania opłat, co zwiększa zyski, dzięki wzmożonej kontroli wjazdów i wyjazdów. Dodatkowo taki system można wyposażyć w samoobsługową kasę automatyczną oraz panel informujący o dostępności miejsc parkingowych. Coraz częściej na parkingach osiedlowych, jak i firmowych stosowane są także klasyczne ogrodzenia przemysłowe Częstochowa. Mają one na celu ochronę aut ludzi mieszkających na danym osiedlu, czy pracowników zatrudnionych w firmach. Na taki teren parkingowy nie wejdzie żadna osoba z zewnątrz, nieposiadająca kodu czy klucza do wejścia. Możemy być zatem pewni, że nasze auto jest bezpieczne i nie zostanie ono uszkodzone, bądź – co gorsza – skradzione.

Elementy systemu parkingowego

W skład systemu parkingowego wchodzą:

  • bileterka do pobrania biletu,
  • szlaban wjazdowy,
  • kasa manualna w punkcie poboru opłat,
  • czytnik biletów,
  • szlaban wyjazdowy.

Systemy parkingowe to rozwiązania pozwalające rezerwować miejsce dla pracowników, studentów czy gości, ustalać limity postoju, a nawet wymuszać rotację aut na parkingu. Dzięki stosowanym rozwiązaniom, takie systemy mogą być w pełni automatyczne, półautomatyczne oraz ręczne. Takie ogrodzenia przemysłowe stosowane na parkingach, wywołują poczucie bezpieczeństwa i chętniej wybierane są jako miejsca postojowe dla samochodu, niż zwykły parking na uboczu.

Więcej na stronie: http://dwd.pl.

Dodaj komentarz